تأکید امام جمعه بناب بر امدادرسانی به هموطنان سیل‌زده

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مصطفی باقری بنابی در خطبه‌های آیین دشمن‌شکن جمعه شهرستان بناب با تبریک 27 رجب بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص) اظهار کرد: بعثت همه شرایط آن روز جهان را به هم ریخت و با ظهور اسلام سیطره احزاب شیطانی متزلزل شد و در مدت کوتاهی در جوامع عقب مانده که بر محور بربریت و جاهلیت در حال حرکت بود، تقوا و کرامت انسانی حاکم شد.

وی با بیان اینکه امروز همان روزگار و تاریخ در حال تکرار است؛ اذعان کرد: انقلاب اسلامی با هدایت رهبری حکیم و فرزانه با رسالتی که بر دوش گرفته‌اند، پیشاپیش ظهور حضرت مهدی(عج) پیش می‌رود.

خطیب جمعه شهرستان بناب افزود: در چنین موقعیتی ستمدیدگان عالم بیدار شده و اسلام روز به روز در سراسر دنیا عالم‌گیر می‌شود، از این رو سردمداران استکبار به تلاطم افتاده‌اند و از حرکت ملت ایران عصبانی هستند و در تلاشند تا جلوی حرکت این ملت و انقلاب را بگیرند، ولی کور خوانده‌اند و در اثر استقامت شما مردم ایران زمین پیروزی از آن ملت ایران است و تمام بت‌های متحرک رفتنی هستند و عمر آنها به سر آمده است.

باقری‌بنابی با تأکید بر اینکه طولی نخواهد کشید که اسلام بر جهان حاکم خواهد شد؛ تصریح کرد: این انقلاب برای بشریت سنگرهای کلیدی را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد و برای شما ملت نجیب فریضه الهی است که در این راه صبر و استقامت کنید و مردم ایران با عبور از این امتحان بزرگ نیز دشمنان را به عقب‌نشینی وادار خواهند کرد و طولی نخواهد کشید که دشمن قلع و قمع خواهد شد.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بناب با اشاره به ضرورت امدادرسانی به هموطنان سیل‌زده کشور یادآور شد: در گذشته مسوولان و دولت‌های قبلی کوتاهی‌هایی کردند و امروز این نعمات خداوندی به جای اینکه برای کشور نعمت به بار بیاورد، خسارت و ویرانی به بار آورده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب تصریح کرد: همانطوری که ملت ایران در گذشته نیز در امتحانات بزرگی شرکت کردند، در این جهاد عظیم نیز شرکت می‌کنند که کمک‌های ما در دفع بلا از خانواده و منطقه مؤثر واقع خواهد شد.

باقری بنابی افزود: امروز هموطنان سیل‌زده کشور به کمک‌های من و شما نیاز مبرم دارند.