بناب با دوران اوج خود فاصله گرفته است/ میل به بلند مرتبه سازی در بناب وجود ندارد

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، رضا طوسی در آیین تکریم و معارفه شهردار جدید بناب با اشاره به اینکه وضعیت زیرسازی و آسفالت بناب در شأن شهرستان بناب نیست؛ اظهار داشت: باید بناب به دوران طلایی خود برگردد.

وی تصریح کرد: بناب امروز با دوران اوج خود فاصله زیادی دارد و با همتی که در بین مردم و مسئولان بناب وجود دارد، باید به این نقطه اوج دست یابد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری آذربایجان شرقی اذعان کرد: شهری که در استان بصورت ارتفاعی رشد نکرده، بناب است؛ گفت: در بناب میل به بلند مرتبه سازی وجود ندارد.

طوسی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهردار سابق بناب، فرید پناهی قدیم را به عنوان شهردار جدید بناب معرفی کرد.

فرید پناهی قدیم شهردار جدید بناب نیز در این مراسم طی سخنان کوتاهی با بیان اینکه بناب را به شهر کارگاه عمرانی تبدیل خواهند کرد؛ گفت: مجموعه شهرداری را باید برای این سیستم و پیاده کردن آن آماده کنیم.

وی از پیاده کردن مدیریت راهبردی در شهرداری بناب خبرداد و افزود: از تمام ظرفیت مجموعه مسئولان و مردم و همکاران برای ارتقای شهر بناب استفاده خواهم کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب نیز در این مراسم گفت: بزرگ ترین نیاز و مطالبه جدی شهروندان بنابی آسفالت است.

علی پورجعفر، با بیان اینکه با جذب سرمایه گذار شهر به سمت توسعه و پیشرفت می رود؛ افزود: اداره شهرداری ها بصورت خودگردان است و برخی شهرهای کم برخوردار نمی توانند به جهت مشکلات مالی شهرداری را اداره کنند و در پرداخت حقوق پرسنل خود نیز دچار مشکل هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب همچنین با بیان اینکه برخی از شهرداری ها برای تأمین حقوق پرسنل و اداره شهرداری مجبور می شوند تراکم فروشی کنند؛ تأکید کرد: اصلاح قوانین شهرداری ضروری است.

پورجعفر در ادامه سخنان خود اظهار امیدواری کرد که با آغاز به کار شهردار جدید بتوانیم در راستای حل مشکلات شهری بناب گام برداریم.