ضرورت همسان‌سازی حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با اساتید و کارکنان دانشگاه های دولتی

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در نشست مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی با ارائه گزارشی از وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: با وجود ظرفیت بالا در تمام جهات مدتی است دانشگاه آزاد اسلامی دستخوش ناملایمات و کم توجهی مسئولان واقع شده است.

سیدفضل الله رضوی پور با اشاره به مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی اذعان کرد: اگر برای رفع مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی چاره اندیشی نشود شاهد بحران عظیم تری در آینده خواهیم بود.

وی اضافه کرد: عدم پرداخت بموقع مطالبات اساتید، کارکنان و اعضای هیأت علمی دچار رخوت و بی انگیزگی شده‌اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب سپس با تأکید بر ضرورت همسان سازی حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با اساتید و کارکنان دانشگاه های دولتی تصریح کرد: اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تمام هم و غم خود را در طی این سال ها صرف و وقف اعتلای نام دانشگاه آزاد اسلامی نموده‌اند و روا نیست در این شرایط معیشتی دشوار رزق و معیشت خانواده های این مجموعه به مخاطره بیفتد.

رضوی پور از نمایندگان مجلس خواست برای گشایش در معیشت جامعه دانشگاهی بصورت مجدانه به میدان بیایند.

این گزارش حاکی است، در این نشست یکی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب به نمایندگی از سوی کارکنان با اشاره به مشکلات معیشتی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی خواستار اقدام مؤثر نمایندگان مجلس برای جلوگیری از وخیم تر شدن وضعیت موجود شد.

گفتنی است، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در حالی هم اکنون دارای 2 هزار و 38 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی، 120 عضو هیأت علمی، 120 کارمند و 40 نفر نیروی شرکتی است که در مقطعی این واحد دارای حدود 11 هزار دانشجو بود.