کشف مواد شوینده تقلبی در بناب

به گزارش بناب نیوز، سرهنگ سهراب شفقی در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان از محل دپو و نگهداری پودر مواد شوینده تقلبی در یک انبار مطلع و پس از هماهنگی  قضائی بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود:ماموران در بازرسی از انبار مورد نظر 3 تن و 708 کیلو گرم پودر مواد شوینده تقلبی را به همراه 2 هزار و 800 عدد جعبه خالی پودر و 3 هزار و 500 عدد کارتن خالی پودر كشف و يك نفر را در این  رابطه دستگير كردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی های بعمل آمده و وجود دلائل مستند، متهم اقدام به بسته بندی جعلی آنها در برندهای تقلبی معتبر و غیراستاندارد  و شبیه سازی کالا با مارک اصلی و همچنین مخلوط کردن آن با موارد غیرمجاز می نمود.

سرهنگ شفقی با اشاره به معرفي متهم به مراجع قضائي تصریح كرد: کارشناسان امر ارزش ریالی این اقلام مکشوفه را یک میلیارد ريال اعلام کرده اند.

فرمانده انتظامي شهرستان بناب در پایان با بیان اینکه برخورد با سودجويان و مقابله با قاچاقچيان به صورت مستمر در دستور كار پليس اين شهرستان قرار دارد، ازشهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سريعا" با شماره تلفن و سامانه پيامكي 110 به پليس اطلاع دهند.