آغاز آسفالت ریزی میدان معلم تا میدان پاسداران

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری بناب، فرماندار بناب از شروع آسفالت ریزی مسیر رفت و برگشت حد فاصل میدان معلم تا میدان پاسداران از فردا دهم مرداد به همت و پیگیری های مجدانه نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

شهریار فتحی گفت: خوشبختانه این مسیر به درخواست مکرر مردم شریف شهرستان بناب و با پیگیری های مجدانه و جدی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی آسفالت ریزی خواهد شد.

فرماندار بناب با تاکید بر اینکه این مسیر با پیگیری ها و با تلاش شبانه روزی نماینده مردم بناب با اعتبارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بناب آسفالت ریزی خواهد شد، گفت: این مسیر در محدوده وظایف شهرداری قرار دارد اما با توجه به وضعیت اقتصادی شهرداری بناب، این نهاد طی سالیان اخیر نتوانست اعتبارات لازم برای آسفالت این محل را تامین کند که این امر موجب گلایه مندی اهالی و ساکنین این محل و در کل مردم شهر بناب شده بود.

وی تصریح کرد: این مسیر سرانجام با پیگیری ها و تلاش شیخ رضا باقری بنابی نماینده مردم بناب و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان از فردا دهم مرداد شروع به آسفالت ریزی خواهد شد که امیدواریم خبر خوشی برای مردم فهیم بناب باشد.

فتحی آسفالت‌ریزی این مسیر را بسیار مهم و با اهمیت عنوان کرد و گفت: مسیر میدان معلم تا میدان پاسداران یکی از مهمترین ورودی‌های شهر بناب محسوب می‌شود که طی سالیان گذشته به دلیل عدم آسفالت ریزی و لکه گیری ناهموار و موجب زشت شدن چهره ورودی شهر بناب شده بود.

فرماندار بناب در پایان در خصوص جزئیات بیشتر این طرح گفت: این پروژه از فردا با اعتبارات جذب شده توسط نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، توسط راهداری و حمل و نقل جاده‌ای متولی اجرای این پروژه شروع خواهد شد که قطعا در ادامه و شروع آسفالت ریزی این مسیر جزئیات ریز پروژه به اطلاع عموم مردم اطلاع رسانی خواهد شد.