رانندگان سفیران فرهنگی جامعه هستند

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، مراسم تجلیل و تکریم از رانندگان شهرستان بناب با حضور فرماندار و نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی برگزار شد 

فرماندار شهرستان بناب در این مراسم با اشاره به فلسفه نامگذاری روز ۲۶ آذر به عنوان روز ملی حمل و نقل گفت در ۲۶ آذرماه ۶۲ کامیون داران با فرمان تاریخی امام خمینی (ره) به مشارکت در تخلیه هرچه سریع‌تر کالاهای موجود در بنادر در مناطق جنگی فراخوانده شدند و همین مسئله موجب شد گره های ایجاد شده در جنگ توسط دشمن بعثی بدستان رانندگان عزیز باز شود.

شهریار فتحی با بیان اینکه رانندگان در سرمای زمستان و گرمای تابستان شبانه روز برای کسب روزی حلال تلاش می کنند گفت متاسفانه بدلیل تحریم ها و مشکلات اقتصادی گاها رانندگان با مشکلات معیشتی مواجه می شوند که ما به عنوان مسئولین تمامی تلاش خود را انجام خواهیم داد تا مشکلات را کمتر احساس کنند.

وی از جمله اقدامات لازم برای کاهش مشکلات اقتصادی رانندگان را ایجاد صندوق تعاونی برای رانندگان دانست وی همچنین بر تلاش های انجام شده در شورای ترافیک شهرستان بمنظور روان سازی ترافیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تلاش های شهرداری و راهداری، سازمان اتوبوسرانی و مجموعه های مرتبط از مسائل و مشکلات رانندگان کاسته شود.

فرماندار شهرستان بناب با بیان اینکه رانندگان نمایندگان و سفیران فرهنگی شهرستان هستند گفت بیشتر مسافران با ورود به یک شهر اولین برخوردشان با رانندگان آن شهر می باشد که نحوه مواجه و برخورد رانندگان می تواند تصویری مثبت یا منفی در اذهان از شهر بوجود آورد.

فتحی افزود بناب شهرستانی با ریشه و اصالت تاریخی و فرهنگی است لذا از رانندگان عزیز میخواهیم در حد نام و اندازه تاریخ و فرهنگ شهرستان با مردم برخورد نمایند